Our Blog

KARMOD DEMONTE KONTEYNER HIZLI VE PRATİK ÇÖZÜMLER SUNUYOR

Teknolojinin baş döndürücü ilerlemesiyle yeniden şekillenen dünya ekonomisi gelişmekte olan ülkelere yeni fırsatlar sunuyor. Gelişen dünya ekonomisinde yer alabilmek nitelikli insan gücüne yatırımla sağlanabilir. Gelişmekte olan pazarlardaki büyüme sektördeki şirketler arasında rekabeti gün geçtikçe arttırıyor.
Globalleşen dünyada kaynaklarının etkin kullanımı üretim faaliyetlerinin esnek ve süratli bir şekilde en uygun ortamda yapılmasını gerekli kılmaktadır. Kısa sürede üretim faaliyetlerinin başlayabilmesi hızlı, pratik çözümler ile sağlanabilecektir.
Karmod, 28 yıllık deneyim ve kalitesiyle sektöründe bir ilke imza atarak 3Mx7M ebatlarında yeni nesil konteynerin demonte olarak üretimini gerçekleştirdi. Karmod yeni nesil konteyner demonte özelliği ile kısa sürede şantiye ve ofis yapılarının inşasını mümkün kılmaktadır. Türkiye’nin ve Dünyanın her bölgesine kolay ve hızlı nakliye ve kısa sürede kurulum ile pratik çözümler sunuyor. Karmod birleşimli çok katlı konteyner şık görünümlü, estetik tasarımlı, güven veren yapısı ile şantiye yapılarında yeni trendi, değişen yüzünü sergiliyor.
Türkiye’yi dünya çapında temsil edebilme vizyonu içerisinde bulunan Karmod, hedefleri doğrultusunda hız kesmeden yoluna devam ediyor

Tags:

Yorumları Göster (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!

DMCA.com Protection Status