Our Blog

Konteyner

Dev Projelerin Yaşam Alanlarında Kalite

Konteyner, prefabrik tasarım ve kurulumları son yıllarda daha çok önemini arttırdı. Deprem olasılığının çok olması, büyük şirketlerin çoğunluğu ile yaptıkları projelerin inşaatı ve kurulumu nedeniyle geçici yaşam alanları ve ek ilave bina isteklerine, deprem bölgelerine çabuk güvenli kaliteli toplu konut ihtiyaçlarına konteynerevler, şantiye konteyner ve ek olarak hizmet binası olarak konteyner ihtiyaçları ortaya çıkmıştır.

Prefabrik ev, şantiyekonteyner, konteyner evler, denilince akla gelen en büyük firma KARMOD firmasıdır. KARMOD 1986 yılından bu yana kadar konteyner tasarım ve kurulumunda öncü firmalardan biridir. Üstün kaliteli ürünleri, tecrübeli kadrosu ile bugüne kadar birçok işlerin yapımında bu destekleri ile katkıda bulunmuştur.

Bu konteyner kullanımını açmak gerekir ise birçok alanı vardır bunlardan bazıları da şöyledir; prefabrik duş-wc çözümleri, prefabrik otel, sosyal tesis yapıları, yatakhane, yemekhane, şantiye yapıları, işçi kamplarında, belediye binaları, jandarma ve polis karakolları gibi birçok yerlerde kullanımı vardır. Bu saydıklarımdan ayrıca, ekmek, gazete satmak için küçük konteyner üretmekte ve hizmet vermektedir. KARMOD firmasının bu hizmetlerinde kurulum ve söküm işlemleri kendi sınıfındaki üstün kaliteli ve tecrübeli kadrosuyla yapmaktadır.

Şantiye konteyner üretiminde ve kurulumda birçok iş yapılarında ve projelerde iş ortaklığı yapmıştır. Şantiyelerde ihtiyaç duyulan birçok konteyner teminini ve yaşam alanı kurmuştur. Bir yerde KARMOD ürünü varsa orada kalite ve hizmet üstünlüğü vardır.

Dünyanın birçok ülkesine hizmet vermekte olan KARMOD firması fabrikalarında seri üretimi yapmakta bu nedenle de satışlarının fiyatları seri üretim dolayısıyla düşmektedir cazip fiyatın kalite ile buluştuğu en konforlu ve dayanıklı konteyner evler, şantiye konteyner KARMOD ürün kalitesi ile sizin hizmetinize sunmaktadır.

Birçok projelerde ortak iş yapan KARMOD firması 1986 yılından bu yana kadar tecrübesi ile ün yapmış firmadır. Prefabrik evlerin yapımında ise müşterinin isteğine göre en konforlu, kaliteli evler yapmaktadır. Sizin istek ve arzularınıza göre bakıldığında şıklık ve sağlamlığı, iç tasarımında ise konfor ve ferahlığı yaşatmak için hizmet veriyorlar. Toplu konutların en iyi tasarımcısı olan KARMOD firması tepeden tırnağa yaşam alanları kuruyor.

KARMOD firmasının ürünlerini işinizde monte sayesinde kaldırabilir bir başka yere taşıyabilirsiniz. Konteynerler kolay kurulum sayesinde ihtiyaçlara en hızlı şekilde cevap veriyor. Sağlamlık ve ekonomik olmasıyla da en cazip avantajı yakalıyor. Birçok dev projelerde yer alan KARMOD firması üstün çalışmaları ile kalitesini her zaman yükseltiyor. 3. Havalimanı kurulumu projesinde ilk şantiye KARMOD güvencesi ve kalitesiyle kuruldu. Avrupa ya gaz sağlayacak dev proje de de KARMOD firmasının güvencesi ile kuruluyor.

 

 

 

Konteyner üretimi ve şantiye konteyner, konteyner evler kurulumunda sağlamlığın, kalitenin gerçek adresi KARMOD firmasıdır. %100 müşteri memnuniyetiyle 15 yılı aşkın en iyi tecrübesi ve Professional çalışması ile hizmet vermektedir.

 

Tags: , , ,

Yorumları Göster (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!

DMCA.com Protection Status