Our Blog

Konteyner Yatakhaneler

Özellikle şantiye ortamlarının yorucu atmosferi düşünülerek özel olarak tasarlanmış Karmod yatakhane yapıları ile son derece güvenli ve zinde dinlenme alanları sunulmaktadır. Kullanacak kişi sayısı ve proje büyüklüğüne göre alanında uzmanlaşmış Karmod Teknik Ofisi’nde özenle planlanan şantiye yapıları uluslararası işçi barınma standartları dikkate alınarak projelendirilmektedir. Bir odada kaç kişinin konaklayacağı, havalandırma standartları, oda büyüklüğü, wc duş ünite sayısı gibi detaylar Karmod uzmanlığınca gerçekleştirilen proje hizmetleri arasında yer almaktadır.

Tek katlı veya üç kata kadar çok katlı istenilen büyüklükte projelendirilen şantiye yatakhaneleri Karmod Yeni Nesil konteyner üretim teknolojisi ile bant sisteminde demonte imalatla hazırlanmaktadır. Tamamen geçmeli ve vidalı sisteme sahip Yeni Nesil yaşam üniteleri şantiye ortamına sevk edilerek Karmod uzmanlarınca kurulum sonrası kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

Yatakhane yapılarımızın duvar panellerinde 50 mm kalınlıkta ve çatı sisteminde 125 mm kalınlığa sahip sandwich panel kullanılmakta olup benzer üretimlere göre %60’lara varan oranlarda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Katlı olarak kurulum yapılan birleşimli konteyner yapılarımızın genel çatı alanlarına vidalı sistem paslanmaz makaslar üzerine ekstra çatı kaplaması gerçekleştirilmektedir.

Tags: , ,

Yorumları Göster (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!

DMCA.com Protection Status