Our Blog

Satılık Konteynır

Satılık Konteynır modelleri fiyatları çeşitleri

Son yıllarda artan yatırımlara bağlı olarak oluşan ofis, şantiye binası gibi yapı ihtiyaçlarının karşılanmasında nakliyeden kuruluma, defalarca kullanılabilir özellikten enerji kullanımındaki tasarrufa, çevreci özelliğe kadar bir çok husus önem kazanmıştır. Satılık konteynırtercihlerinde bilinçli firma satınalmaları bu noktalara özellikle dikkat etmektedirler.

 

1986’dan bugüne otuz yıla yaklaşan üretim tecrübesiyle Karmod ürün geliştirme çalışmalarıyla müşteri beklenti ve tercihlerini çok iyi analiz ederek tam demonte çevreci özelliğe sahip hazır sistem yeni nesil yaşam alanlarını üreterek yapı sektörüne sundu.

 

Karmod’un yeni ürünündeki öne çıkan temel özellikler müşteri beklentilerinde olduğu gibi, hızlı kurulum, kolay nakliye, yüksek enerji tasarrufu ile beraber ısı ve ses izolasyonu, defalarca başka proje ve makanlarda kullanım özelliği, daha az karbon salınımı ve tam dönüşebilir çevreci ürün özelliğinin yanı sıra oldukça ekonomik ürün fiyatıdır.

 

Karmod konteynırı satınalırken sahip olacağınız ekonomik fiyat ürün kullanımda olduğu sürece de artarak devam eder. Çünkü hazır yaşam alanlarımız diğer markalara göre yüzde altmışlara varan yüksek oranlarda hem ısıtmada hem de soğutmada enerji tasarrufu sağlar. Hazır yaşam alanlarımızdaki bunu sağlayan en önemli unsurlar yüksek izolasyon içeren sandwich panel çatı ve duvar panelleridir. Yapılarımızda kullanılan pvc yüksek izolasyonlu kapı ve pencerelerin sandwich panel duvar sistemiyle mükemmel uyumu tasarrufu artıran bir diğer önemli nokta.

 

Yeni nesil modüler yapının fiyat açısından ekonomi sağlayan bir diğer  önemli özelliği tamamen kaynaksız vidalı ve geçmeli tasarımıyla yaşam alanı ünitelerinin tamamı zarar görmeden defalarca sökülüp başka mekanlarda kurulum yapılabilmesidir. Karmod hazır yaşam ünitesini bir kez satın alarak uzun yıllar çok sayıda projede ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

 

Full demonte yapı özelliği ürünün tüm üniteleriyle modüler parçalarla uluslararası standartlarda ekonomik nakliye avantajına sahip olmasıdır. Halbuki klasik üretimli kaynaklı ve lambri eski sistemle hazırlanan ürünler parçalanamaz özellikle bütün olarak taşınabilmekte ve yüksek nakliye navlunu gerektirmektedir. Klasik yapıların  demonte üretimlerindeki temel sorun kaynaklı şaseye sahip olmaları nedeniyle tam parçalanamamaması ve nakliye avantajına sahip olmamasıdır.

 

Yeni nesil yapılarımızın tüm üniteleri elektrikten suya kullanıma hazır olarak üretilip sevk edilmektedir. Aynı ürün nakliye avantajı sağlaması gereken projelerde tam demonte olarak sevk edilerek uzmanlarımızca proje alanında kısa sürede kurulum yapılarak kullanıma hazır teslim edilmektedir.

 

Karmod yeni nesil yukarıda da belirttiğimiz tam demonte özelliği, kısa sürede kolay kurulumu, fark sunan enerji tasarrufu, çevreci yapısı ve ekonomik fiyatlarıyla Türkiye’den Azerbaycan’a, Nijerya’dan Libya’ya çok sayıda dev projenin ofis ve şantiye işçi yerleşkelerinde tercih edildi. İstanbul’un dünyadaki iddalı projesi üçüncü havaalanının ilk şantiye yapılarında yönetim ofisinden teknik ofise, yatakhaneden yemekhaneye, ibadethaneden sağlık merkezine, çamaşırhaneden wc duş ünitelerine kadar tüm yapılarında Karmod yeni nesil şu an güvenle kullanılıyor. Yine Dünyanın dev doğalgaz projesi Azerbaycan BP Şahdeniz2’nin işçi şantiye yerleşkesinde de ilk tercih Karmod.

 

Tags: , , , ,

Yorumları Göster (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!

DMCA.com Protection Status