Our Blog

Yeni Nesil Konteyner Şantiye Yapıları İle Projenize Kapsamlı Çözüm Üretiyoruz

Karmod Prefabrik ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak farklı konteyner modelleri ile size dilediğiniz ürünü seçme özgürlüğü sunuyoruz. 28 yıllık bilgi birikimi ve deneyim ile sektöre yön veren ve stantartları belirleyen bir marka olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Geniş ürün yelpazemizle tüketici ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Yenilikçi, fonksiyonel ürünler ile hayatı kolaylaştıran, doğal kaynakları ve çevreyi korumaya özen gösteren yapıda ürünler tasarlıyoruz.

Kullanım özellikleri ve işlevselliğiyle modern hayatın tüm gereksinimlerini karşılamaya yönelik tasarımlarımız ile konforlu bir ofis ortamını sağlayacak yeni nesil çok katlı, birleşimli konteyner çözümlerini bütçenizi sarsmayacak avantajlı fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

Yeni nesil Karmod şantiye konteyner zorlu iklim koşullarına dayanıklı çelik yapısı, kısa sürede montajının gerçekleştirilebilmesi özellikleri ile Türkiye’de ve Dünyada büyük ölçekli projelerin hayata geçirilmesinde çözüm ortağı oluyor.

Modüler yapıda 3×7 m ebatlarında Karmod demonte konteyner ürünleri kolay nakliye edilebilmesi özelliği ile Türkiye’nin ve Dünya’nın pek çok noktasında kısa sürede kullanıma hazır hale getirilebiliyor.

Ofis, şantiye, yemekhane, yatakhane wc-duş konteyner yapıları gibi farklı kullanım alanı seçenekleri ile projelerinizi hayata geçirmede tam destek ve kapsamlı çözüm sağlıyoruz.

Tags:

Yorumları Göster (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!

DMCA.com Protection Status